Menu

Dzień 2 godz. 22:20

Za Lyon złapał mnie deszcz, ale ja za to złapałem kolejnego stopa 🙂 jechaliśmy A7, kierunek Montelimar w ostrej ulewie, ale jakoś dotarliśmy do rozjazdu przy Orange. Długo nie czekałem i na A9 wjechałem z bułgarskim kierowcą – Yordanem (na zdjęciu). Zawiózł mnie do Nimes, tu przerwa. Ładny wieczór, 24 stopnie, szybki prysznic i spotkałem Polaka – Kamila, który zmierzał do Barcelony. Zostały mu tylko 3 godziny jazdy, więc 80 km przed hiszpańską granicą mam przymusowy postój i już nocleg jednocześnie. A że podróż jest niebanalna to i spanie nie może być zwyczajne. Dziś śpię na beczce z którą Kamil jedzie, także obym nie miał „górnolotnych” snów 😀

Rano wyjazd o 4.00 w stronę Walencji, na jakieś 450 km mam zaplanowaną podróż, a później.. oby dalej do przodu 🙂
///

Hitch-hiking, rain and kind drivers. With Yordan from Bulgaria (photo) we went to Nimes. Thanks! Then I met Kamil, we went for about three hours together and I sleep tonight on his car. Yes – ON – not in 😉 And tomorrow we are going towards Walencja.

O Nas

Dzień dobry bardzo. Ja to Paweł, a ona to Iza. Witamy Cię na naszej stronie. Jesteśmy w miarę normalną parą, poza tym że nie zgadzamy się z przyjętą przez większość definicją normalności, a wręcz się przeciwko niej buntujemy. Wierzymy w to, że życie nie sprowadza się jedynie do bezsensownej konsumpcji, a do szczęścia nie jest nam potrzebny nowy ajffon. Wierzymy w życie z pasją, pełne aktywności, pokonywanie własnych słabości, a przede wszystkim wierzymy w Boga. Dzięki jego opiece i ciężkiej pracy conajmniej raz w roku możemy się wyrwać z pułapki normalności. Na tydzień, miesiąc, czy dwa. Stopem, rowerem, pieszo albo samochodem. Nie musi to być wcale daleko. Życie ma smak i zapiera dech w piersiach nawet w „naszych” Karkonoszach. Wystarczy wziąć plecak, zmienić tryb na offline, wyciszyć telefon i wyjść z domu. Przed nami miesiąc w Albanii. Rodzina i przyjaciele przyzwyczaili się już, że będąc gdzieś dalej piszemy dla nich jakąś krótką relację. Tak będzie i tym razem. Zapraszamy do wspólnej podróży.